Wózki paletowe Zakrem Folia bąbelkowa
Trudna sytuacja cen

Blog

Jaki olej do wózków paletowych?

Sierpień 18, 2021

Wózki paletowe, czyli tzw. paleciaki to urządzenia, które pozwalają na sprawne i bezpieczne wykonywanie prac związanych z załadunkiem i rozładunkiem różnego rodzaju towarów. Są wykorzystywane w miejscach takich jak centra logistyczne, warsztaty, większe centra handlowe, czy punkty przeładunkowe. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do ich produkcji, mogą spełniać wiele funkcji i znosić duże obciążenia. Warto jednak pamiętać, że nawet najwyższej klasy urządzenia wymagają systematycznej konserwacji i sprawdzania. Jednym z głównych elementów takiej weryfikacji powinno być skontrolowanie poziomu oleju. Jak można to zrobić? I jaki olej należy wykorzystać do wózków paletowych? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Więcej

 Jak dobrać rolki do paleciaka?

Marzec 1, 2021

W przypadku tzw. paleciaków dużą rolę biorąc pod uwagę wygodę, komfort ich używania odgrywają rolki. Często zdarza się, że kupując wózek widłowy czy też paleciak, parametr taki, jakim jest rodzaj użytych kół i rolek zostaje albo pominięty, albo przesunięty na plan dalszy.

Więcej

Jak wykorzystywane są wózki platformowe?

Listopad 30, 2020

Wózek platformowy to rodzaj pojazdu ręcznego, który stosowany jest do transportowania różnego rodzaju przedmiotów nieznajdujących się na paletach.

Więcej

Gdzie znajdą zastosowanie wanny wychwytowe?

Październik 30, 2020

Produkt w postaci wanny wychwytowej, która jest określana również mianem wanny ociekowej, to rodzaj bardzo wytrzymałej platformy, która służy nam do składowania oraz transportu pojemników ze szkodliwymi, oraz przede wszystkim niebezpiecznymi substancjami takimi jak różnego rodzaju oleje, farby, kwasy czy inne czynniki biologiczne bądź chemiczne.

Więcej