Wózki paletowe Zakrem Folia bąbelkowa

O SklepieWitamy w sklepie firmy DEMAGO.   

    Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą i serwisem wózków paletowych i magazynowych, jedną z większych w południowej Polsce, przez co służymy naszym doświadczeniem. Na stanie magazynowym posiadamy duży wybór tych wózków oraz części zamiennych do nich, a także duży wybór różnego rodzaju kół i zestawów kołowych znajdujących zastosowanie zarówno w transporcie, jak i innych branżach i urządzeniach. Duży wybór trzymanych na stanie magazynowym produktów, pozwala klientowi nie tylko zobaczyć produkt, ale też wypróbować ich działanie. Nie trzeba, jak u niektórych, kupować towar ze zdjęcia - na zamówienie. Poprzez trzymanie stanów magazynowych, możemy też zapewnić pewną i szybką wysyłkę do klienta.

Mając na względzie nasze doświadczenie, służymy rzetelną informacją zarówno telefoniczną jak i mailową. Staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę oraz produkty najwyższej jakości, aby klient był usatysfakcjonowany dokonanymi u nas zakupami.


KUPUJ TYLKO W SPRAWDZONEJ FIRMIE.
 
W sprzedaży posiadamy duży wybór róznego rodzaju wózków magazynowych, materiałów do pakowania na magazynie oraz kół i zestawów kołowych:
- wózki paletowe: o różnej długości wideł od 800 - 2000 mm szerokości zewn. wideł
- wózki
masztowe podnośnikowe: o udźwigu od 400 - 2000 kg i wysokości podnoszenia 800 - 3000 mm
- paleciaki z wagą legalizowaną i nielegalizowaną
- ręczne wózki platformowe: jednoburtowe, dwuburtowe, osiatkowane, półkowe, ze składaną rączką
- wózki dwukołowe (taczkowe): z platformą, spawalnicze, schodowe, do beczek, dużych płyt, ogrodowe (gospodarcze)
- taśmy polipropylenowe, poliestrowe i stalowe
- spinki blaszane i druciane tzw. klamerki oraz polipropylenowe
- stretch przeźroczysty i czarny oraz mini rap
- taśmy pakowe
a ponadto: koła, kółka i zestawy kołowe: tworzywowe, metalowo - gumowe, pneumatyczne(pompowane), żeliwne, żeliwno - poliuretanowe do dużych obciążeń, aluminiowo - gumowe i aluminiowo - poliuretanowe, tworzywowo - poliuretanowe oraz duży wybór: koła i rolki do wózków paletowych, paleciaków.  W przypadku zainteresowania naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego  lub mailowego.